Księgowość dla firm transportowych

Kompleksowe wsparcie nowoczesnej firmy transportowej: księgowość, rozliczanie kierowców międzynarodowych zgodnie z pakietem mobilności, usługi kadrowo-płacowe. 

Partnerzy

Evotax jest partnerem outsourcingowym dla nowoczesnych firm transportowych oraz międzynarodowych firm z udziałem zagranicznym

Usługi księgowe dla transportu

Evotax oferuje swoje usługi firmom transportowym – zajmującym się przede wszystkim transportem drogowym towarów na arenie międzynarodowej. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie z zakresu księgowości, podatków, rozliczeń czasu pracy kierowców i ubezpieczeń flot transportowych. W codziennej pracy pomagamy pozyskiwać leasingi, wspierając przy tym rozwój przedsiębiorstw

Księgowość

Usługi rachunkowo-księgowe zgodne z międzynarodowymi standardami rachunkowości.

Kadry i płace

Comiesięczne kalkulacje wynagrodzeń i prowadzenie teczek osobowych pracowników.

Czas pracy kierowcy

Rozliczanie czasu pracy kierowcy zgodnie z pakietem mobilności, optymalizacja wynagrodzeń.

Evotax w liczbach

ponad

0

klientów, którym pomagamy w bieżącej obsłudze ich działalności

ponad

0

samochodów ciężarowych posiadają obsługiwani przez nas klienci

ponad

0

kierowców zatrudniają obsługiwani przez nas klienci

Rozumiemy potrzeby naszych klientów

Zespół Evotax rozumie specyfikę branży transportowej. W codziennej pracy doradzamy zarówno w kwestii księgowości, jak i wszelkich kroków kadrowych lub prawnych. Nasza kompleksowa usługa pomoże Ci m.in. otworzyć spółkę, zdobyć licencję dla firm transportowych i zatrudnić kierowców międzynarodowych.

Wieloletnie doświadczenie

Wierzymy w moc praktyki, dlatego tak chętnie współpracujemy z zarówno początkującymi, jak i doświadczonymi firmami. Każda z nich wyróżnia się inną specyfiką, potrzebami i ambicjami, dzięki czemu każdego dnia zdobywamy nowe doświadczenie.

Znajomość języków

Obsługujemy klientów w języku polskim, angielskim, rosyjskim i litewskim.

Obsługa od A do Z

Stawiamy na kompleksowe wsparcie – poczynając od zatrudnienia pracowników zza granicy, przez zdobywanie pozwoleń o pracę, przygotowanie umów, prowadzenie teczek osobowych, listy płac, rozliczenie czasu pracy, aż po minimalne krajowe w UE.

Wsparcie online

Wykorzystujemy automatyzację i nowoczesne technologie, proponując całkowicie zdalny outsourcing swoich działań. Oferujemy pomoc online w zakresie pełnej obsługi firm transportowych.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach